Pekao SA wprowadza bezpłatny pakiet Mój Biznes Net dla małych i średnich firm

Pekao SA wprowadza bezpłatny pakiet Mój Biznes Net dla małych i średnich firm

Bank Pekao SA wprowadza do oferty bezpłatny internetowy pakiet Mój Biznes Net przeznaczony dla właścicieli małych i średnich firm.

1113474_move2Internetowy Pakiet Mój Biznes Net to zestaw produktów i usług bankowych najbardziej potrzebnych małej firmie oferowanych w ramach jednej umowy. Ofertę przygotowano z myślą o nowoczesnym sposobie prowadzenia biznesu – za pośrednictwem kanałów zdalnych, Internetu i telefonu.

– Coraz więcej firm prowadzi działalność przede wszystkim w świecie wirtualnym, z użyciem nowoczesnych technologii. Dla nich również rachunek bankowy musi być dostępny zdalnie, tani, wygodny i bezpieczny. Na wszystkie te potrzeby odpowiada nowy pakiet Mój Biznes Net – tłumaczy Dariusz Chrastina, Dyrektor Zarządzający Departamentu Klienta Biznesowego Banku Pekao SA.

W ramach Pakietu Mój Biznes Net przedsiębiorca otrzymuje bezpłatnie dostęp do rachunku bieżącego, nowoczesnej platformy bankowości internetowej PekaoFIRMA24 i bankowości telefonicznej. Również przelewy internetowe na inne rachunki w Banku Pekao SA będą bezpłatne, a przelewy internetowe na rachunki w innych bankach, w tym do ZUS i US tylko 1 zł.

Dostępny w Pakiecie Mój Biznes Net system bankowości internetowej PekaoFIRMA24 został stworzony specjalnie na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki PekaoFIRMA24 klienci mogą o dowolnej porze zarządzać finansami swojej firmy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Poza zleceniem przelewów zagranicznych i krajowych, w tym do ZUS i US, PekaoFIRMA24 oferuje także funkcje bardziej zaawansowane, jak np. autodealing, który pozwala na zlecanie przelewów zagranicznych i przewalutowań między rachunkami z preferencyjnym kursem walutowym w trybie on-line. Do dyspozycji klientów jest również całodobowe telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.

– Rozwiązania bankowości elektronicznej Pekao SA dla firm należą do najnowocześniejszych na rynku. W pakiecie Mój Biznes Net klient otrzymuje bezpłatnie dostęp nie tylko do najwyższej klasy systemu transakcyjnego, ale również do rozległej sieci oddziałów oraz dedykowanych doradców – podkreśla Dariusz Chrastina.

Z systemu PekaoFIRMA24 korzysta już blisko 120 tys. firm w Polsce. System otrzymał prestiżowy tytuł EUROPRODUKT2008 w konkursie organizowanym pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Bank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej i wiodącym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 3 800 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA ma ponad 5 milionów klientów, a w swoim dorobku wiele nagród, m.in. trzykrotnie zdobył tytuł Best Bank in Poland w roku 2005, 2008 oraz 2009 przyznawany przez magazyn ?Euromoney”, nagrody Best Foreign Exchange Provider oraz Best Trade Finance Provider Poland w latach 2008 i 2009 magazynu ?Global Finance”, Ruban D’Honneur w kategorii The CMS Business of the Year w ramach European Business Awards 2008, Best Emerging Market Bank in Poland 2006 magazynu ?Global Finance” oraz dwukrotnie Bank of the Year in Poland magazynu ?The Banker” (2004 i 2008 rok). Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, która jest obecna w 22 krajach, zatrudnia 180 tys. osób i obsługuje ponad 40 mln klientów w ponad 10 300 placówkach.

hastagi na stronie:

#pko24 biznes #bank pko sa sprawdz stan konta pakiet moj biznes net

Related posts

Top