Oszczędzanie

Wyższe odsetki z lokat w Banku BGŻ

Bank-BGZ

Do końca kwietnia 2010 roku w Banku BGŻ trwa promocja lokat półrocznych i rocznych skierowanych do Klientów indywidualnych.

Od dzisiaj w Banku BGŻ trwa kwietniowa promocja lokat terminowych ze stałym oprocentowaniem. Oprocentowanie uzależnione jest od zdeponowanej kwoty i sięga 5 proc.

Bank-BGZ? Nasza propozycja skierowana jest do klientów, którzy są zainteresowani bezpiecznym i pewnym zyskiem. Lokaty można otworzyć w jednym z ponad 300 oddziałów Banku BGŻ w całej Polsce oraz za pośrednictwem bankowości telefonicznej i internetowej ? powiedziała Agnieszka Sobocińska z Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Minimalna kwota wymagana do ich otwarcia to tylko 500 zł.

Przypomnijmy, że w Banku BGŻ trwa również promocja kont osobistych. Mogą być one prowadzone bezpłatnie nawet przez 6 miesięcy. Propozycja dotyczy osób, które w 2010 r. otworzą konto i zlecą przekazywanie wynagrodzenia na ten rachunek.

Niezależnie od powyższego warunku wszyscy właściciele nowo otwieranych rachunków mogą korzystać z bezpłatnego prowadzenia konta przez 3 miesiące.

Więcej informacji na stronie www.bgz.pl w zakładce Finanse dla Ciebie.

hastagi na stronie:

#www bgz pl logowanie #logowanie do konta bgż #www bgz pl #www bgz pl laureaci konkursu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kredyt bank   #roku   #stycznia   #tylko