Oszczędzanie

Eiffage Budownictwo Mitex

Eiffage Budownictwo Mitex
Znamy już firmę, która wybuduje nowoczesny kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny w Świnoujściu. Inwestor, czyli giełdowa spółka INTERFERIE, rozstrzygnął przetarg na generalnego wykonawcę i powierzył inwestycję firmie Eiffage

Znamy już firmę, która wybuduje nowoczesny kompleks wypoczynkowo-rehabilitacyjny w Świnoujściu. Inwestor, czyli giełdowa spółka INTERFERIE, rozstrzygnął przetarg na generalnego wykonawcę i powierzył inwestycję firmie Eiffage Budownictwo Mitex S.A.

Zgodnie z umową, którą spółki podpisały 4 maja, generalny wykonawca jest odpowiedzialny za budowę ośrodka wraz z bazą usługową, garażem podziemnym, komunikacją wewnętrzną, pełną infrastrukturą techniczną, a także za zagospodarowanie terenu wokół hotelu. Eiffage Budownictwo Mitex zobowiązane jest również do umeblowania i wyposażenia pomieszczeń ośrodka Interferie Medical SPA. Ramowy harmonogram realizacji inwestycji zakłada zakończenie prac do końca czerwca 2011 roku. Za wykonane wszystkich robót wyszczególnionych w zawartej dziś umowie Eiffage otrzyma wynagrodzenie w wysokości ponad 80 mln złotych.

– Istotnym kryterium wyboru były dla nas zarówno duże doświadczenie wykonawcy, jak i najkorzystniejsza cena za wykonanie prac o wysokiej jakości – mówi Adam Milanowski, prezes zarządu INTERFERIE SA. – Eiffage Budownictwo Mitex to jedna z dwóch największych firm w Polsce, które specjalizują się w realizacji dużych obiektów hotelowych o najwyższym standardzie. W swojej ofercie spółka szczegółowo przedstawiła rozwiązania techniczne odpowiadające wymogom inwestycji.

Nowoczesny kompleks SPA w Świnoujściu to obecnie najważniejsza inwestycja spółki INTERFERIE. Atrakcyjne położenie bałtyckiego kurortu, popularność miejscowości wśród polskich wczasowiczów oraz szybko rosnąca liczba turystów ze Szwecji i Niemiec sprawiają, że Interferie Medical SPA może stać się jednym z najważniejszych obiektów tego typu w regionie. Centrum przyjmie 600 gości, na których będą czekać pokoje 1 i 2-osobowe, apartamenty, restauracja z kawiarnią i barem, pomieszczenia leczniczo-rekreacyjne, baseny zabiegowe, a także sale konferencyjne o łącznej powierzchni 740 metrów kwadratowych. Odwiedzający ośrodek będą mogli skorzystać z bogatej oferty usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych – kompleks INTERFERII będzie pierwszym tak nowoczesnym hotelem SPA w Świnoujściu. Specjalnie z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku zaprojektowano nowocześnie wyposażony klub fitness, salę do gry w bilard i kręgle oraz klub nocny.
W hotelu nie zabraknie także części usługowej oraz podziemnego parkingu, na którym zmieści się ponad 200 samochodów. Powierzchnia zabudowy obiektu wynosi prawie 8 tys. metrów kwadratowych, a jego całkowita powierzchnia to około 27 tys. metrów kwadratowych. Hotel powstanie w atrakcyjnym, pełnym zieleni miejscu – w pobliżu świnoujskiej promenady i plaży.

A to już wiesz?  Konto Direct w ING z premią 200 zł na www.groupon.pl

http://media.prtime.pl/pr/161216/eiffage-budownictwo-mitex-generalnym-wykonawca-inwestycji-interferie-medical-spa

hastagi na stronie:

#Eiffage Budownictwo Mitex

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy