ING Bank Śląski

ING Bank Śląski przedstawia specjalną ofertę depozytową

ING Bank Śląski przedstawia specjalną ofertę depozytową, w ramach której proponuje klientom oprocentowanie na kontach oszczędnościowych podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków. Nowej ofercie towarzyszy kampania marketingowa w telewizji i internecie, promująca oszczędzanie w ING Banku.

W ramach specjalnej oferty ING Banku Śląskiego, oprocentowanie na kontach oszczędnościowych OKO i OKO Direct zostało podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków. Oznacza to, że oprocentowanie dla uczestników promocji wynosi 5% i więcej w skali roku.

Nowej ofercie towarzyszy kampania marketingowa w telewizji i internecie, promująca oszczędzanie w ING Banku Śląskim. W kampanii została wykorzystana nietypowa forma reklamy. Każdego dnia w telewizji będzie emitowana inna wersja spotu, w której Marek Kondrat będzie składał życzenia dobrego stanu konta solenizantom obchodzącym w danym dniu imieniny. Kampania marketingowa wspiera promocje:

?Bonus na start? ? oferta przeznaczona dla nowych posiadaczy OKO lub OKO Direct (klientów indywidualnych). W ramach oferty bank proponuje klientom oprocentowanie podwyższone o 1,75% w skali roku. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta.
?Bonus za dopłaty? ? oferta przeznaczona dla dotychczasowych posiadaczy OKO lub OKO Direct (klientów indywidualnych i przedsiębiorców). W ramach oferty bank proponuje klientom oprocentowanie podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków wpłaconych na konto oszczędnościowe. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje do 10 stycznia 2012 r. Aby wziąć udział w ofercie ?Bonus za dopłaty?, klient powinien zapisać się do promocji w serwisie bankowości internetowej ING BankOnLine lub w oddziałach Banku w terminie do 10 lipca 2011r.

Przypominamy, że ING Bank Śląski jako pierwszy w Polsce zaoferował klientom Otwarte Konto Oszczędnościowe, cechujące się prostotą, przejrzystością i wysokim oprocentowaniem. Oszczędności są od lat filarem strategii banku.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

< 100 000 złotych ? 100 000 złotych 5,00% w skali roku 5,25% w skali roku Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct < 100 000 złotych ? 100 000 złotych 5,00% w skali roku 5,25% w skali roku 5,50% w skali roku w przypadku otrzymywania regularnych wpływów z tytułu wynagrodzenia na ROR 5,75% w skali roku w przypadku otrzymywania regularnych wpływów z tytułu wynagrodzenia na ROR

hastagi na stronie:

#bonus za dopłaty ing #ing bonus za dopłaty #bonus za dopłaty #Www ingbank pl #www ingbank pl/bonus-na-start #\*@ingbank pl\

Similar Posts