Wiadomości branżowe

Visa payWave w ING

ING Bank Śląski wprowadził do oferty kartę zbliżeniową VISA payWave. Teraz wszystkie wydawane przez bank karty debetowe do rachunku umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych. Nową kartę mogą zamówić klienci indywidualni

ING Bank Śląski wprowadził do oferty kartę zbliżeniową VISA payWave. Teraz wszystkie wydawane przez bank karty debetowe do rachunku umożliwiają dokonywanie płatności zbliżeniowych. Nową kartę mogą zamówić klienci indywidualni posiadający rachunek w złotych.

Zależy nam, aby popularność transakcji zbliżeniowych w Polsce rosła ponieważ są one najprostszym i najwygodniejszym sposobem na codzienne zakupy. Dlatego zdecydowalismy się na wprowadzenie kolejnej karty do naszej oferty pozwalającej na szybkie, proste i bezpieczne transakcje zbliżeniowe. Teraz każdy, kto posiada nową kartę debetową VISA może sam zdecydować, czy dokona transakcji bezgotówkowej w sposób tradycyjny czy zbliżeniowy. Mamy nadzieję, że nasza nowa oferta spełni oczekiwania klientów – powiedział Marcin Giżycki, Dyrektor Banku w Pionie Bankowości Detalicznej w ING Banku Śląskim.

Cieszymy się z decyzji ING Banku Śląskiego, który udostępnił wszystkim posiadaczom debetowych kart Visa wydanych przez bank możliwość korzystania z szybko upowszechniającej się w Polsce funkcjonalności  zbliżeniowej – liczba wydanych zbliżeniowych kart Visa w naszym kraju znacznie już przekroczyła dwa i pół  miliona – stwierdziła Małgorzata O’Shaughnessy, wiceprezes Visa Europe, dyrektor generalna odpowiedzialna za Polskę, Czechy i Słowację.

Karta płatnicza do konta osobistego w technologii zbliżeniowej jest bezpiecznym i wygodnym sposobem na drobne, codzienne zakupy. W odróżnieniu od standardowych transakcji stykowych, transakcje zbliżeniowe nie wymagają włożenia karty do terminala lub przeciągnięcia paska magnetycznego. W przypadku płatności do kwoty 50 zł wystarczy zbliżyć kartę do czytnika bez konieczności podania PIN czy składania podpisu. Ponadto, VISA payWave posiada wszystkie funkcjonalności karty debetowej do rachunku i pozwala na:

  • dokonywanie płatności bezgotówkowych w sposób tradycyjny,
  • wypłacanie gotówki w punktach handlowo-usługowych w ramach usługi Visa cash back,
  • wypłacanie gotówki z bankomatów,
  • wpłacanie gotówki we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,
  • sprawdzenie salda rachunku w bankomatach ING Banku Śląskiego.
A to już wiesz?  Strukturalnie na początek roku w Kredyt Banku

Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty. Miesięczna opłata za jej użytkowanie wynosi 0 zł jeżeli miesięczna wartość dokonanych przez klienta i rozliczonych przez bank transakcji wyniesie co najmniej 100 zł w danym cyklu rozliczeniowym. W przeciwnym wypadku pobierana jest opłata w wysokości 7 zł.

ING Bank Śląski umieścił na nowej karcie zbliżeniowej wizerunek obrazu wykonanego przez uznanego, polskiego artystę. Obraz Grzegorza Sztwiertni pt. „Oko malarza” pochodzi z kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING, która wspiera polską sztukę współczesną.

Przypomnijmy, że klienci mogą również umieścić na swoich kartach obrazy innych polskich artystów, których prace znajdują się w kolekcji Fundacji, korzystając z galerii Mojej Karty ING. Na kartach umieszczana jest informacja kto jest autorem danego obrazu, jego tytuł oraz adres strony internetowej www.ingart.pl, na której znaleźć można dodatkowe wiadomości dotyczące obrazów i artystów.

hastagi na stronie:

#GRY KABECJANIE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy