Wiadomości branżowe

Niższe marże kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku

Kredyt Bank obniżył marże kredytów mieszkaniowych w złotych i w euro. Nowe, niższe marże wynoszą od 1,99% w złotych i od 2,50% w euro i obowiązują od 27 kwietnia.Bank obniżył marże kredytów w złotych i euro, obecnie

Kredyt Bank obniżył marże kredytów mieszkaniowych w złotych i w euro. Nowe, niższe marże wynoszą od 1,99% w złotych i od 2,50% w euro i obowiązują od 27 kwietnia.

Bank obniżył marże kredytów w złotych i euro, obecnie wynoszą one od 1,99% w złotych i od 2,50% w euro. To kolejne, po zmniejszeniu wymaganego wkładu własnego dla kredytów walutowych, modyfikacje, które pozwolą bankowi aktywnie pozyskiwać klientów.

Kredyty w euro są w czołówce najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku– mówi Anna Dąbkowska, menadżer kredytów w Kredyt Banku. – Ponadto do końca maja trwa promocja jubileuszowa i udzielamy kredytów bez prowizji.

W marcu Kredyt Bank reaktywował współpracę z 9 największymi brokerami centralnymi, oferując im nowy szybki proces: Doradcy24, Expander, Getin Noble Bank, Goldenegg, Home Broker, Money Expert, Notus, Open Finance, Open Enterprise.

Teraz decyzje o przyznaniu kredytów mieszkaniowych są podejmowane w 2 dni, natomiast pieniądze klienci otrzymują w 2 tygodnie.

 

 

 

A to już wiesz?  Ankieta ING: Nie jadamy na mieście

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy