ING Bank Śląski

Serwis Private Banking ING Banku Śląskiego

Private BankingSerwis ING Banku Śląskiego
2009-12-04

ING Bank Ślaski uruchomił nowy serwis dla klientów Private Banking. Strona jest dostępna pod adresem http://www.ingbank.pl/privatebanking/.

Głównym elementem serwisu jest zakładka ?Dekoder finansowy?. W tej części przedstawiane są komentarze doradcy inwestycyjnego ING, w których wyjaśnia on istotne zagadnienia związane z rynkiem kapitałowym. Odwiedzający serwis klienci mogą również skorzystać z wyszukiwarki Doradców Private Banking ING w Polsce oraz zapoznać się z ofertą Banku ING dla tego segmentu klientów.

Tworząc portal Bank nawiązał współpracę z trzema czasopismami: Harvard Business Review, ESSENCE oraz Art&Business. Pierwszy z nich udostępnił dla klientów Private Banking ?Bibliotekę Wiedzy? – zbiór informacji poświęconych zarządzaniu i przywództwu. Art&Business w sekcji ?Pieniądze i sztuka? podpowiada klientom, na co zwrócić uwagę na rynku sztuki, a magazyn ESSENCE przedstawia luksusowe marki, których istotą jest tworzenie profesjonalnych produktów i usług na najwyższym poziomie.

Oferta ING Private Banking skierowana jest do klientów ceniących komfort i profesjonalną obsługę. Dzięki wyspecjalizowanym Doradcom zapewniamy rozwiązania finansowe znacznie wykraczające poza standardową ofertę bankową. Do współpracy zapraszamy klientów posiadających aktywa powyżej 1 mln zł lub ich równowartość w walucie wymienialnej, zainteresowanych bezpośrednim inwestowaniem na rynku finansowym i kapitałowym. Podstawą naszej filozofii działania jest stały kontakt z klientem, rzetelna i uczciwa rozmowa na temat jego preferencji i oczekiwań w stosunku do Banku oraz ciągłe dopasowywanie rozwiązań finansowych do zmieniających się potrzeb klienta i jego planów na życie.

hastagi na stronie:

#rozmowa kwalifikacyjna ing

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy