Wiadomości branżowe

Nowa funkcjonalność kart w Kredyt Banku

1 września 2011 roku Kredyt Bank wprowadził usługę zmiany PINu w bankomacie dla klientów KB. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich typów kart płatniczych wydanych w systemie MasterCard i Visa.Usługa zmiany PINu jest

1 września 2011 roku Kredyt Bank wprowadził usługę zmiany PINu w bankomacie dla klientów KB. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla wszystkich typów kart płatniczych wydanych w systemie MasterCard i Visa.

Usługa zmiany PINu jest dostępna bezpłatnie w sieci 395 bankomatów Kredyt Banku zarówno dla kart wydanych klientom indywidualnym, jaki i klientom biznesowym.

Możliwość zmiany PINu w bankomatach to kolejna innowacja w kartach płatniczych, wdrożona w odpowiedzi na potrzeby klientów. Tylko w tym roku zaoferowaliśmy prestiżową kartę kredytową MasterCard World, rozpoczęliśmy proces wymiany kart na plastiki zabezpieczane microchipem, a także wprowadziliśmy możliwość wysyłki PINu SMSem – powiedział Dariusz Marcjasz, dyrektor zarządzający Departamentem Płatności w Kredyt Banku.

Funkcja “Zmiana PIN” jest dostępna w lewym dolnym rogu ekranu bankomatu. Funkcjonalność jest dostępna dla kart z paskiem magnetycznym i mikroprocesorem.

Nasi klienci chętnie korzystają z formy dostarczania PINu SMSem na telefon komórkowy, który sukcesywnie wypiera dostarczanie PINu zwykła pocztą. W tej chwili już 55% użytkowników nowo wydawanych kart Kredyt Banku otrzymuje PIN SMSem – dodaje Dariusz Marcjasz.

W sumie klienci Kredyt Banku używają 765 tys. kart płatniczych.

A to już wiesz?  ING w konsorcjum finansującym budowę stadionu we Wrocławiu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy