Oszczędzanie Wiadomości branżowe

Promocja w Koncie Direct dla osób w wieku 13-18 lat

ING Bank Śląski wprowadził specjalną ofertę dla osób w wieku 13-18 lat korzystających z Konta Direct. Klienci w tej grupie wiekowej zostali zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty płatniczej do rachunku aż do uzyskania przez nich

ING Bank Śląski wprowadził specjalną ofertę dla osób w wieku 13-18 lat korzystających z Konta Direct. Klienci w tej grupie wiekowej zostali zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty płatniczej do rachunku aż do uzyskania przez nich pełnoletności.

Od 21 listopada br. właściciele Kont Direct w wieku 13-18 lat nie są obciążani opłatą za użytkowanie karty płatniczej do rachunku. Dotychczas bank pobierał miesięczną opłatę w wysokości 7 zł, jeśli klient nie wykonał transakcji kartą na min. 100 zł w danym cyklu rozliczeniowym.

Po zmianie, opłaty za korzystanie z Konta Direct dla klientów w wieku 13-18 wynoszą:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za przelewy przez internet w PLN,
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za dostęp do konta przez internet 24h.

Przypominamy karty płatnicze do rachunku oferowane w ING Banku Śląskim:

  • Karta VISA zbliżeniowa oraz karta Debit Mastercard zbliżeniowa to hybrydowe karty płatnicze umożliwiające dokonywanie płatności zbliżeniowych. Klient sam decyduje, czy chce dokonać transakcji bezgotówkowej w sposób tradycyjny czy zbliżeniowy. Na kartach umieszczono wizerunek obrazu Grzegorza Sztwiertni pt. „Oko malarza”. Obraz pochodzi z kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING, która wspiera polską sztukę współczesną. Bank nie pobiera opłaty za wydanie kart.

 

  • Moja Karta ING to specjalna wersja karty płatniczej do Konta Direct, której wygląd może zostać spersonalizowany przez właściciela. Przygotowując własny wizerunek karty klient może skorzystać z przygotowanej galerii gotowych wzorów lub wybrać dowolne zdjęcie lub grafikę z własnej kolekcji, ustalając ich kształt, format i położenie. Aby zaprojektować Moją Kartę ING należy wejść na stronę www.mojakarta.ingbank.pl. Jednorazowa opłata za wydanie karty wynosi 15 zł.

A to już wiesz?  Walka z luką VAT może uderzać też w uczciwy biznes. Gliwicka skarbówka postawiła jednego z eksporterów samochodów na skraju bankructwa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy