Oszczędzanie Wiadomości branżowe

Ograniczenia w dostępności produktów i usług banku w nocy 14/15 lipca (niedziela/poniedziałek)

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy weekend ING Bank Śląski planuje przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W związku z tym, w nocy z niedzieli na poniedziałek 14/15 lipca 2013 w godzinach 01:00 do 05:00:niedostępne będą systemy bankowości elektronicznej ING BankOnLine, ING BusinessOnLine oraz ich wersje mobilne,niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty banku,mogą wystąpić utrudnienia w realizacji transakcji kartami płatniczymi do rachunku, kartami kredytowymi oraz kartami obciążeniowymi (charge),nie będzie możliwości realizacji transakcji kartami przedpłaconymi.Przepraszamy za utrudnienia wynikające z prowadzonych prac. 

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy weekend ING Bank Śląski planuje przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W związku z tym, w nocy z niedzieli na poniedziałek 14/15 lipca 2013 w godzinach 01:00 do 05:00:

  • niedostępne będą systemy bankowości elektronicznej ING BankOnLine, ING BusinessOnLine oraz ich wersje mobilne,
  • niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty banku,
  • mogą wystąpić utrudnienia w realizacji transakcji kartami płatniczymi do rachunku, kartami kredytowymi oraz kartami obciążeniowymi (charge),
  • nie będzie możliwości realizacji transakcji kartami przedpłaconymi.

Przepraszamy za utrudnienia wynikające z prowadzonych prac.

 

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Amerykańskie indeksy mają za sobą kolejny wzrostowy miesiąc. Druga połowa roku na rynkach akcji może być nerwowa

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy