Oszczędzanie Wiadomości branżowe

Blisko 36 mln zł dla województwa lubuskiego od ING

ING Bank Śląski podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego na kredyt długoterminowy w kwocie 35,2 mln zł. Zostanie on przeznaczony na pokrycie planowanego na 2011 rok deficytu budżetowego województwa. Umowa,

ING Bank Śląski podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego na kredyt długoterminowy w kwocie 35,2 mln zł. Zostanie on przeznaczony na pokrycie planowanego na 2011 rok deficytu budżetowego województwa. Umowa, którą podpisano w październiku br., obowiązuje do końca 2022 roku.

Zwycięska oferta została przygotowana przez Centrum Bankowości Korporacyjnej ING Banku Śląskiego w Poznaniu, pod kierownictwem Damiana Żołądkiewicza. To kolejna zawarta w ostatnim czasie umowa banku z jednostką samorządu terytorialnego z województwa lubuskiego. W tym roku ING Bank Śląski podpisał wartą 7,5 mln zł umowę kredytową  z gminą Zielona Góra.

Oferta ING Banku Śląskiego dla sektora JST obejmuje nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania środkami finansowymi, produkty kredytowe oraz emisje obligacji komunalnych. W tym zakresie JST mogą skorzystać z emisji średnioterminowych i długoterminowych obligacji na finansowanie projektów inwestycyjnych oraz na pokrycie planowanego deficytu budżetu.

A to już wiesz?  Pakiet Powitalny na dobry początek współpracy z ING Bankiem Śląskim

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy