Wiadomości branżowe

Udane wakacje z Visa Euro

Na wakacje Kredyt Bank proponuje podróżującym kartę debetową Visa Euro. Wszystkie transakcje są rozliczne bezpośrednio w euro, bez przewalutowania, wydanie karty jest bezpłatne, a jej obsługa kosztuje 1 euro miesięcznie.Karta Visa

Na wakacje Kredyt Bank proponuje podróżującym kartę debetową Visa Euro. Wszystkie transakcje są rozliczne bezpośrednio w euro, bez przewalutowania, wydanie karty jest bezpłatne, a jej obsługa kosztuje 1 euro miesięcznie.

Karta Visa Euro wydawana jest bezpłatnie do rachunków a’vista w tej walucie. Transakcje rozliczane są bezpośrednio w euro, bez przewalutowania, a poza strefę euro, w tym również w Polsce, są przeliczane po kursie Visa i obciążają rachunek a’vista w euro. Dzienne limity wypłat bezgotówkowych wynoszą maksymalnie 8 000 euro, a gotówkowych 2000 euro.

” Z roku na roku obserwujemy, że Polacy coraz częściej używają kart, szczególnie podczas wakacyjnych wyjazdów. To jedna z najbezpieczniejszych form płatności, nie mówiąc już o wygodzie, ponieważ nie musimy martwić się wymianą waluty. Według NBP stale rośnie liczba kart debetowych na polskim rynku, w samym I kwartale br. liczba kart w Polsce wzrosła o 210 tys. i osiągnęła łączną wielkość 22,2 mln szt.” – mówi Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Kartą Visa Euro można dwa razy w miesiącu, bez prowizji, pobrać pieniądze z dowolnego bankomatu w kraju i za granicą. Klienci mogą również bezpłatnie pobierać gotówkę w krajowej sieci bankomatów Kredyt Banku oraz Cash4You – niezależnie od liczby wypłat. Do rachunku są wydane maksymalnie 4 karty, których ważność to 2 lata.

Do karty można wykupić ubezpieczenie od rabunku gotówki pobranej w bankomacie, nieuprawnionego użycia karty oraz ubezpieczenie zakupu dokonanego kartą i ubezpieczenie “najniższa cena”.

Ponadto, w razie zgubienia lub zniszczenia karty, bank za opłatą dostarczy klientowi nową kartę we wskazane przez niego miejsce pobytu.

Dotychczas Bank wydał ok.3561 sztuk takich kart.

 

 

A to już wiesz?  Kredyt Bank wycofuje kredyty walutowe

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy