Niska marża kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym

W promocyjnej ofercie Bank Pocztowy proponuje Klientom kredyt mieszkaniowy z marżą na poziomie 1,9%. Jest to obecnie najatrakcyjniejsza oferta na rynku.

Ze specjalnej oferty, dostępnej od 15 marca do 30 czerwca 2010 r., mogą skorzystać Klienci zaciągający w Banku Pocztowym standardowy kredyt mieszkaniowy lub kredyt mieszkaniowy z dopłatami w ramach rządowego programu ?Rodzina na swoim”. Promocja, polegająca na wprowadzeniu jednolitej marży na poziomie 1,9%, niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu, dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeniowym AVIVA. W ramach pakietu dostępne jest ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie na życie. Dzięki nim Klient nie musi martwić się o spłatę zaciągniętego kredytu w przypadku niespodziewanych sytuacji losowych.
1102980_lots_of_coins
Obecnie saldo kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym wynosi ponad 495 mln zł. Większość udzielonych kredytów mieszkaniowych stanowią te z dopłatami w ramach rządowego programu ?Rodzina na swoim”. Tylko w zeszłym roku Bank udzielił ich blisko 1,2 tys.

O przewadze kredytów mieszkaniowych Banku Pocztowego nad innymi świadczą m.in.:

* PROMOCYJNA marża 1,9%
* brak ograniczeń kwoty kredytu – możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości i poniesionych kosztów okołokredytowych
* długi, nawet 40 letni okres kredytowania
* możliwość przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel (nie dotyczy kredytów z dopłatami)
* możliwość spłaty rat kredytowych bez dodatkowych opłat w każdym Urzędzie Pocztowym
* możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez prowizji
* karencja w spłacie kredytu – do 36 miesięcy

Top