Oszczędzanie Wiadomości branżowe

Kredyt Bank w 50 miastach w Polsce

26 października br. Kredyt Bank rozpoczyna trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W okresie od października br. do lutego 2012 r. bank zorganizuje 50 spotkań dla przedsiębiorców w całej Polsce.-  Akademie

26 października br. Kredyt Bank rozpoczyna trzeci już cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy. W okresie od października br. do lutego 2012 r. bank zorganizuje 50 spotkań dla przedsiębiorców w całej Polsce.

–  Akademie Przedsiębiorcy dają zaproszonym firmom możliwość zdobycia wiedzy, pogłębienia jej, spotkania interesujących prelegentów, którzy „na gorąco” doradzają i wyjaśniają zawiłości związane z prowadzeniem własnego biznesu. Spotkania to również platforma wymiany doświadczeń, przedsiębiorcy często dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wskazują na problemy napotykane w codziennej działalności. Dla nas to wskazówka do tworzenia produktów i usług dostosowanych do ich wymagań by wychodzić naprzeciw oczekiwań tej grupy klientówpowiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Podczas najbliższych spotkań w Pile i Łodzi przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak zarządzać należnościami i ryzykiem rynkowym w firmie, poznać tajniki zarządzania strategicznego oraz zaznajomić się z  nowoczesnymi technologiami w biznesie.

Akademia Przedsiębiorcy odbędą się w całej Polsce m.in. w Wieluniu, Koszalinie, Toruniu, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Suwałkach, Poznaniu, Słupsku, Rybniku, Przemyślu, Legnicy, Zielonej Górze.

Ponadto w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach, między 17 listopada a 8 grudnia, odbędą się konferencje o tematyce ekonomicznej, pod hasłem “Strategia zmiany czy zmiana strategii?”.

Akademia Przedsiębiorczości to ogólnopolski program stworzony i organizowany przez Kredyt Bank. Jest on poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy, zarządzania personelem i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

Program jest organizowany cyklicznie od września 2010 roku w miastach skupiających środowiska biznesowe. Obejmuje konferencje, seminaria oraz warsztaty, które są okazją do zdobycia nowej wiedzy, osobistego zadawania pytań ekspertom, wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Do tej pory Kredyt Bank zorganizował 86 takich spotkań, w których wzięło udział około 4000 przedsiębiorców.

Partnerami merytorycznymi Akademii Przedsiębiorcy są m.in.: KUKE, Krajowy Rejestr Długów, Puls Biznesu oraz Brian Tracy International.

A to już wiesz?  Kredyt Bank - lokaty przez internet dla każdego

Więcej informacji www.akademia-przedsiebiorcy.pl

 

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy