Wiadomości branżowe

Kredyt Bank ma nowego Głównego Ekonomistę

1 października zespół Kredyt Banku powiększy się o dr Jakuba Borowskiego, Głównego Ekonomistę. Główny Ekonomista będzie odpowiedzialny m.in. za opracowanie prognoz makroekonomicznych oraz analiz rynkowych dla kluczowych

1 października zespół Kredyt Banku powiększy się o dr Jakuba Borowskiego, Głównego Ekonomistę.

Główny Ekonomista będzie odpowiedzialny m.in. za opracowanie prognoz makroekonomicznych oraz analiz rynkowych dla kluczowych klientów Kredyt Banku.

Kredyt Bank sukcesywnie realizuje nową strategię biznesową, która zakłada, że Bank jest partnerem, który ma jak najbardziej ułatwić zarządzanie finansami. Obecna, dynamiczna sytuacja rynkowa stawia przed klientami znacznie większe niż dotychczas wymagania w zarządzaniu finansami oraz prowadzeniu własnego biznesu. Bank chce realizować także te ich potrzeby i dlatego zdecydował się na utworzenie w swoich strukturach stanowiska Głównego Ekonomisty

Nowy Główny Ekonomista Kredyt Banku dołączy do teamu banku wraz ze swoim dotychczasowym zespołem, z którym wspólnie zajmował się analizami rynkowymi.

Jakub Borowski jest pracownikiem naukowym SGH, autorem. in. Raportu na temat wpływu przygotowań i organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012TM na gospodarkę Polski.  

A to już wiesz?  Jesienna promocja w ING

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy