Wiadomości branżowe

Kredyt Bank dla firm

Kredyt Bank wprowadził nowe konto firmowe z oprocentowaniem do 4,5% oraz szybką linią kredytową dostępną w 24 godziny. Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorstw.- To kolejny etap zmian, jakie wdrażamy w naszej ofercie dla

Kredyt Bank wprowadził nowe konto firmowe z oprocentowaniem do 4,5% oraz szybką linią kredytową dostępną w 24 godziny. Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorstw.

To kolejny etap zmian, jakie wdrażamy w naszej ofercie dla przedsiębiorstw. Po wprowadzeniu możliwości łączenia produktów w pakiety dostępne za jedną opłatą miesięczną oraz po wdrożeniu platform on-line (m.in. do wymiany walut, factoringu oraz obsługi akredytyw i inkasa), czas na nowoczesne konto firmowe i linię depozytowo-kredytową z bonusem kredytowym oraz podwyższonym oprocentowaniem na rachunku depozytowym. Nowa propozycja, dostępna dla klientów od czerwca cieszy się sporym zainteresowaniem. – powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Kredyt Bank przygotował szybki limit kredytowy nawet do 1 mln zł. Bank gwarantuje, iż czas niezbędny na podjęcie decyzji kredytowej nie przekroczy 24 godzin, a podpisanie umowy będzie możliwe już w ciągu 48 godzin od dnia złożenia wniosku. Bank nie wymaga przy tym zabezpieczeń i nie pobiera prowizji w pierwszym roku umowy.

Dodatkowo aktywnych klientów nagradzamy bonusem tj. premią wypłacaną klientowi na koniec miesiąca w przypadku, gdy zrealizuje zadeklarowany przy podpisywaniu umowy poziom wpływów na rachunek firmowy. Taka premia może pomniejszyć efektywne oprocentowanie kredytu nawet o 1%. – dodaje Robert Antczak.

W ofercie dostępny jest również rachunek depozytowy z oprocentowaniem wyższym niż standardowe. Ze stałego oprocentowania środków w wysokości 4,5% mogą skorzystać klienci, których wpływy na konto firmowe wynoszą min. 20 tys. zł.

Ponadto, Bank ma w ofercie zestawy produktowe. Każdy z nich zawiera rachunek bieżący, dostęp do bankowości elektronicznej, określoną liczbę bezpłatnych internetowych krajowych lub zagranicznych przelewów zewnętrznych, nielimitowaną liczbę przelewów wewnętrznych i zleceń stałych oraz karty. A wszystko to w ramach jednej stałej opłaty miesięcznej.

Do dyspozycji klientów są również interaktywne platformy: KB Flexims – do obsługi akredytyw, gwarancji, KB eNvoice do obsługi factoringu oraz KB Autodealing – do transakcji walutowych.

A to już wiesz?  Allegro chce przejąć część wartego 340 mld zł rynku zakupów firmowych. Na nowej platformie zniżki hurtowe i odroczone płatności cieszą się największym zainteresowaniem

Kredyt Bank klasyfikuje do sektora MSP firmy o rocznych obrotach od 1 mln do 25 mln, natomiast powyżej do segmentu mid-cap (średnie firmy).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy