Wiadomości branżowe

Ennio Morricone dał koncert dla WARTY i Kredyt Banku

W Teatrze Wielkim w Warszawie wystąpił Ennio Morricone wraz ze stuosobową orkiestrą i chórem. W „Koncercie marzeń” z okazji jubileuszu Kredyt Banku i WARTY wzięło udział prawie 2 tysiące osób z całej Polski.W

W Teatrze Wielkim w Warszawie wystąpił Ennio Morricone wraz ze stuosobową orkiestrą i chórem. W „Koncercie marzeń” z okazji jubileuszu Kredyt Banku i WARTY wzięło udział prawie 2 tysiące osób z całej Polski.

W ramach obchodów 90-lecia i 20-lecia WARTY i Kredyt Banku obie firmy zorganizowały Galę Jubileuszową, na którą zaproszono do Teatru Wielkiego w Warszawie klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Wydarzeniem wieczoru był wzruszający koncert Ennio Morricone. Ten 82-letni artysta, uznawany za jednego z najznamienitszych kompozytorów naszych czasów, laureat Oscara wystąpił wraz z włoską orkiestrą Roma Sinfonietta i Chórem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego im. Prof. Jana Szyrockiego w Szczecinie.

Podczas koncertu goście usłyszeli poruszające tematy muzyczne m.in. z filmów “Misja”, “Mojżesz”, „Marco Polo” czy „Dawno temu na Dzikim Zachodzie”. Oprócz Maestro na scenie pojawiła się również Suzanna Riggacci, wybitna sopranistka, od lat występująca z kompozytorem. Koncert poprowadziła Grażyna Torbicka, znawczyni kina i kultury włoskiej.

„To dla nas wyjątkowy dzień, podsumowanie wieloletniej obecności zarówno na rynku ubezpieczeń, jak i bankowości. Chcieliśmy, by to wydarzenie rocznicowe uświetniła gwiazda wielkiego formatu, a niewątpliwie jest nią Ennio Morricone. Maestro dostarczył wielu wzruszeń i pozytywnych emocji. Liczymy, że ta forma podziękowania klientom i pracownikom za wieloletnie zaufanie, spotkała się z uznaniem wszystkich zaproszonych gości” – powiedziała Monika Nowakowska, Dyrektor Biuro Public Relations Kredyt Banku i WARTY.

A to już wiesz?  ING i Zafinansowani.pl doradzają przedsiębiorcom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy