Wiadomości branżowe

?Inwestuj i wygrywaj? w ING ? konkurs trwa

Rozdano już pierwsze nagrody w konkursie ING Banku Śląskiego „Inwestuj i wygrywaj”. W tym tygodniu do wygrania jest samochód Ford Fiesta, 10 netbooków i 2 vouchery. Konkurs trwa do 29 października b.r. Konkurs

Rozdano już pierwsze nagrody w konkursie ING Banku Śląskiego Inwestuj i wygrywaj”. W tym tygodniu do wygrania jest samochód Ford Fiesta, 10 netbooków i 2 vouchery. Konkurs trwa do 29 października b.r.

Konkurs skierowany jest do osób, które zainwestują w produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne Zysk bez Ryzyka i Orbita Zysków lub zakupią jednostki Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych dystrybuowanych przez ING Bank Śląski. Każde 1 000 zł zwiększa szanse na jedną z konkursowych nagród. Do wygrania są jeszcze:  

  • 3 samochody Ford Fiesta,
  • 50 netbooków Samsunga,
  • 10 voucherów turystycznych (każdy na kwotę 3000 zł).

Przypominamy, że gwarantowane oprocentowanie Zysku bez Ryzyka wynosi 4,05%, a do końcu roku 2010 ING Bank Śląski nie pobiera opłaty dystrybucyjnej za zakup jednostek funduszy inwestycyjnych dystrybuowanych przez bank. Dodatkowo, klienci, którzy zainwestują minimum 10 000 zł w produkty oferowane w ramach konkursu, mogą odebrać „Przewodnik po Polsce” wydawnictwa Pascal w dowolnym oddziale banku, do wyczerpania zapasów.

Szczegóły konkursu oraz pełna treść regulaminu konkursu jest dostępna na stronie internetowej banku: www.ingbank.pl/konkurs

A to już wiesz?  Ankieta ING: Nie czas na powroty do Polski

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy