Oszczędzanie Wiadomości branżowe

6,1% na Kontach Oszczędnościowych w Kredyt Banku

Kredyt Bank oferuje promocyjne oprocentowanie na Kontach Oszczędnościowych. Klienci mogą zarobić za nowe środki ponad 6% w skali roku.Kredyt Bank prowadzi ponad 650 tysięcy Kont Oszczędnościowych, oferując klientom 4 rodzaje tego typu

Kredyt Bank oferuje promocyjne oprocentowanie na Kontach Oszczędnościowych. Klienci mogą zarobić za nowe środki ponad 6% w skali roku.

Kredyt Bank prowadzi ponad 650 tysięcy Kont Oszczędnościowych, oferując klientom 4 rodzaje tego typu rachunków.

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie Kontem Oszczędnościowym – Lokatą Swobodną, gdzie dzięki dziennej kapitalizacji klienci nie płacą podatku od dochodów kapitałowych. Do końca roku Kredyt Banku proponuje podwyższone oprocentowanie – do 4,45% dla kwot do 15 tys. zł, co odpowiada 5,5% na tradycyjnej lokacie. Promocja ta nie jest ograniczona dla klientów deponujących nowe środki, czy nowych klientów – skorzystać z niej mogą wszyscy posiadacze ROR. Odsetki są codziennie przekazywane na wskazany rachunek, a każdy klient może otworzyć 3 takie rachunki.

Klientom, którzy wolą, aby odsetki wypłacane były co miesiąc Kredyt Bank proponuje klasyczne Konto Oszczędnościowe, z jednym z najwyższych oprocentowań na rynku. Obecnie Kredyt Bank  podwyższył oprocentowanie dla nowych środków i wynosi ono do 6,1% w skali roku (do 14 stycznia 2012 r.), zależnie od kwoty i tak:

do 19 999,99 – oprocentowanie promocyjne wynosi 5%
do 49 999,99 – oprocentowanie promocyjne wynosi 5,2%
do 99 999,99 – oprocentowanie promocyjne wynosi 5,5%
do 199 999,99 – oprocentowanie promocyjne wynosi 5,7%
do 499 999,99 – oprocentowanie promocyjne wynosi 6%
od 500 000 – oprocentowanie promocyjne wynosi 6,1%

Oprocentowanie liczone jest od całej kwoty, a Bank nie stawia żadnych wymagań dla posiadaczy tych rachunków – posiadacze ROR w Kredyt Banku mają dodatkowo możliwość wypłacania kartą z bankomatów Kredyt Banku.

Dla klientów z zasobniejszym portfelem Kredyt Bank proponuje konto oszczędnościowe z bonusem, gdzie podstawowe oprocentowanie wynosi 4,9%, ale każdy może zwiększyć swoje zyski nawet o 0,4 p.p. w skali roku, jeżeli zadeklaruje i utrzyma określoną kwotę przez 6 miesięcy.

A to już wiesz?  Pi?tna?cie mitów towarzysz?cych szukaniu pracy

Dla oszczędzających w walutach Kredyt Bank prowadzi konta w USD, EUR oraz GBP.

Kredyt Bank w ostatnim czasie podwyższył znacznie oprocentowanie depozytów:
– na klasycznych, 6 miesięcznych lokatach klienci mogą zarabiać 6%
– na lokatach z dzienną kapitalizacją Bank oferuje 5%, co odpowiada oprocentowaniu tradycyjnych lokat na 6,2%

W przypadku kwot powyżej 100.000 zł można negocjować oprocentowanie i zaplanować termin zakończenia lokaty co do dnia.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy