Wiadomości branżowe

Test na oszczędzanie ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski otworzył stronę www.sprytnie-oszczedzamy.pl, na której Polacy mogą sprawdzić czy potrafią nowocześnie oszczędzać nie rezygnując z przyjemności. Strona wspiera ofertę depozytową banku, w ramach której

ING Bank Śląski otworzył stronę www.sprytnie-oszczedzamy.pl, na której Polacy mogą sprawdzić czy potrafią nowocześnie oszczędzać nie rezygnując z przyjemności. Strona wspiera ofertę depozytową banku, w ramach której oprocentowanie na kontach oszczędnościowych jest podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków.

Nowoczesne oszczędzanie nie oznacza zaciskania pasa i rezygnacji z przyjemności, tylko pełniejsze wykorzystanie każdego dnia i złotówki. Współczesny świat oferuje wiele sposobów oszczędzania bez wyrzeczeń np. korzystanie z kart rabatowych, porównywarek cenowych czy robienie zakupów w Internecie. Teraz Polacy mogą sprawdzić jak sobie radzą w kwestii oszczędzania bez wyrzeczeń odpowiadając na pytania na stronie www.sprytnie-oszczedzamy.pl

Aby sprawdzić swoje umiejętności nowoczesnego oszczędzania należy odpowiedzieć na 12 krótkich pytań dotyczących sytuacji, w których można zaoszczędzić pieniądze lub lepiej kontrolować swój budżet. Po udzieleniu odpowiedzi użytkownik dowiaduje się więcej o swoich umiejętnościach konsumenckich oraz stosunku do oszczędzania. Na stronie bank przedstawia także praktyczne porady, jak nie rezygnując z dotychczasowych przyjemności wydawać mniej w takich obszarach życia jak kultura, sport, rachunki i opłaty, rozrywka czy zakupy.

Przypominamy, że w ramach specjalnej oferty ING Banku Śląskiego, oprocentowanie na kontach oszczędnościowych OKO i OKO Direct zostało podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków. Oznacza to, że oprocentowanie dla uczestników promocji wynosi 5% i więcej w skali roku. Oferta obejmuje dwie promocje:

  • „Bonus na start” – oferta przeznaczona dla nowych posiadaczy OKO lub OKO Direct (klientów indywidualnych). W ramach oferty bank proponuje klientom oprocentowanie podwyższone o 1,75% w skali roku. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta.
  • „Bonus za dopłaty” – oferta przeznaczona dla dotychczasowych posiadaczy OKO lub OKO Direct (klientów indywidualnych i przedsiębiorców). W ramach oferty bank proponuje klientom oprocentowanie podwyższone o 1,75% w skali roku dla nowych środków wpłaconych na konto oszczędnościowe. Oferta podwyższonego oprocentowania obowiązuje do 10 stycznia 2012 r. Aby wziąć udział w ofercie „Bonus za dopłaty”, klient powinien zapisać się do promocji w serwisie bankowości internetowej ING BankOnLine lub w oddziałach Banku w terminie do 10 lipca 2011r .
A to już wiesz?  ING Securities wprowadza zlecenia specjalne na akcje WIG80

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy